19 Kasım 2010 Cuma

Kubo'ya Mektuplar Vol.III

Sevgili Kubo,
Nasılsın kuzum? Uzun zamandır ses edemedim sana malum iş, güç ama sanma Bleach'i boşladım. Gözüm üzerinde dediysem gözüm üzerindedir! Hayırlısı olsun iyisiyle kötüsüyle Fake Karakura Town Arc'ı geride bıraktık. İyi oldu yoksa Deicide serisi 54779'lara falan gelecek diye pek tırsıyordum. O kadar sallamıyordun ki chapter'lara isim verme gereği bile duymuyordun, yedik sanma!

Bu arc bitti de yeni arc nasıl tırt başladı bal pilavı Kubo'cuğum? Ichigo o kadar afra tafra yaptı, saçları uzattı, kakkoii havalarda ortamların efendisi oldu. Eee? Pıstı kaldı, senin benim gibi insan oldu be kuzum! Tamam biliyoruz shinigami güçlerini yavrucuğa geri vereceksin de sakın en baştan bütün seriyi bize tekrarlatma! Bak baştan uyarıyorum, seni yakarım! Biz gördük göreceğimizi.
Yeni karakterler sokuşturmuşsun çok az var çünkü haklısın. Bak olmasın demiyorum olsun ama usturuplu yap! Ayrıca Ichigo kaç yaşına geldi, delikanlı oldu. Yap şu Rukia'yla aralarını artık! Yuva yapanın yuvası olur kuzum gel lafımı dinle.

Ayrıca patronun bayram tatili nedeniyle gezmelerde diye işi asma! Kendisiyle skype üzerinden, bu bayram 4 kişi danaya girelim diye muhabbet ederken laf sana geldi. "Ne yapıyor bizim kereta Intergalactic?" dedi. Ses etmedim. Bu kıyağımı unutma.
Kuzum bayram geldi git ananın babanın elini öp, tatlıyı fazla kaçırma mideni bozma, dediklerimi de unutma!
Sevgilerle
Intergalactic Girl

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder